Zamieszkaj na Tarchominie w nowoczesnym osiedlu!

mieszkania-tarchomin

Decydując się na zakup nieruchomości w stolicy, musimy zastanowić się nad wyborem najbardziej odpowiadającej nam dzielnicy.

Jedne z nich są droższe (np. Śródmieście czy Żoliborz) a inne tańsze (np. Białołęka). Poza cenami, duży wpływ na podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości ma również bezpieczeństwo oraz dobra komunikacja z centrum miasta. Te wszystkie wymagania spełnia Tarchomin, znajdujący się w północno-wschodniej części Warszawy (we wspomnianej wcześniej dzielnicy Białołęka).

Zalety mieszkania na Tarchominie

Dobra komunikacja. Pisząc o zaletach mieszkania w Tarchominie nie sposób zacząć od świetnej komunikacji. Mimo iż Tarchomin znajduje się dosyć daleko od centrum, to jest z nim świetnie połączony. Ciągły rozwój całej dzielnicy sprawia, że dojazd do pracy w centrum zajmuje mieszkańcom Warszawy coraz mniej czasu. Otwarcie mostu Curie-Skłodowskiej, zmodernizowanie ulicy Modlińskiej i remont trasy Toruńskiej to inwestycje, które w znaczny sposób poprawiły komunikację między Białołęką a centrum stolicy.

Rozwój i nowe inwestycje. Białołęka to jedna z najprężniej rozwijających się Warszawskich dzielnic. Tarchomin coraz bardziej kojarzy się z nowym budownictwem. Wciąż powstają nowe atrakcyjne dla mieszkańców osiedla oraz bloki. W ostatnich czasach przybyło wiele nowych sklepów i przedszkoli.

Atrakcyjne ceny nieruchomości. Zakup mieszkania w Warszawie to bardzo poważny wydatek. Średnia cena zakupu mieszkania w niektórych dzielnicach Warszawy przekracza 12,000zł za metr kwadratowy. Tarchomin pod tym względem wypada bardzo korzystnie. Znajdziemy tam duży wybór nieruchomości (w nowym budownictwie) w bardzo atrakcyjnych cenach. Aktualne inwestycje oraz oferty nowopowstałych mieszkań w Tarchominie znajdziemy na stronie https://tarchomin.apm-development.com.pl/.

Tereny zielone. Tarchomin posiada wielu zwolenników ze względu na sporą powierzchnię terenów zielonych. To właśnie zieleń, cisza i spokój jest tym, czego najbardziej potrzebuje wielu mieszkańców a szczególnie rodzin. Warto nadmienić, że w pobliżu Tarchomina znajdują się dwa rezerwaty przyrody: Ławice Kiełpińskiego oraz Łęgi Czarnej Strugi, a także uwielbiany przez wielu mieszkańców Warszawy kompleks lasów Jabłonowskich. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top