Marka CoAx Muller AG – producent sztandarowego wyrobu!

zawory-obrazek1-min

CoAx Muller AG to znana niemiecka firma, która powstała w 1960 roku. Jej siedzibą jest Forchtenberg. To właśnie tutaj produkowanych jest 70% wszystkich części produkcyjnych.

CoAx Muller AG posiada silnie skoncentrowaną międzynarodową sieć z 9 spółkami zależnymi oraz 30 dystrybutorami.

Duża solidność, wydajność i kreatywność

Od samego początku założyciel przedsiębiorstwa CoAx Muller AG przywiązywał dużą wagę do wytwarzania swoich produktów w ścisłej koordynacji z wymaganiami klientów. Jako działająca na całym świecie firma rodzinna znana jest z tego, że posiada bogate doświadczenie, dużą odpowiedzialność wobec klientów, partnerów i pracowników, a także niestrudzoną kreatywność. Dzięki najnowocześniejszej technologii produkcji i czterem silnym markom, firma od wielu lat utrzymuje kurs na dalszy rozwój.

Asortyment firmy CoAx Muller AG

Firma CoAx Muller AG znana jest z jej wiodącego produktu czyli zaworu współosiowego. Unikalna konstrukcja pozwala na tworzenie zaworów elektromagnetycznych o średnicach do DN250. W asortymencie produktów firmy znajdziemy m.in. zawory elektromagnetyczne takie jak:

– 2-drogowe zawory współosiowe elektromagnetyczne,
– 3-drogowe zawory współosiowe elektromagnetyczne,
– 2-drogowe zawory współosiowe pneumatyczne,
– 3-drogowe zawory współosiowe pneumatyczne,
– 2-drogowe zawory współosiowe wysokociśnieniowe,
– 3-drogowe zawory współosiowe wysokociśnieniowe,
– zawory regulacyjne i proporcjonalne
– zawory lateralne i kartridżowe,
– wyspy zaworowe elektromagnetyczne i pneumatyczne.

Gdzie można kupić produkty CoAx Muller AG w Polsce?

Wszystkie rodzaje zaworów z oferty producenta CoAx Muller AG kupimy w firmie STASTO. To znane przedsiębiorstwo z ponad 46-letnim doświadczeniem w branży. STASTO współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami oferującymi bardzo szeroki asortment. Dzięki temu możemy być pewni, że zakupione produkty to gwarancja wydajności i bezpieczeństwa. Poza produktami marki CoAx Muller AG, w ofercie firmy STASTO znajdziemy również produkty takich renomowanych producentów jak Ghibson, Goetze, Landefeld, Meister, Riegler czy Vesta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top