Lokale Usługowe w dobrych lokalizacjach stolicy!

lokale-użytkowe

Dobra lokalizacja to klucz do sukcesu każdej firmy usługowej. Najlepsze punkty w stolicy bardzo szybko znikają z listy ogłoszeń ze względu na ogromne zainteresowanie przedsiębiorców.

Otoczenie wśród budynków mieszkalnych, sklepów, szkół i restauracji to szansa na duże grono klientów

Właściciele firm polują na takie miejsca, gdyż doskonale wiedzą, że idealna lokalizacja zapewnia nowych klientów nawet bez ponoszenia kosztów na reklamę. Jak więc znaleźć idealne miejsce na prowadzenie swojej działalności? Gdzie szukać najbardziej atrakcyjnych ofert lokali użytkowych w Warszawie?

Oferty bezpośrednio od dewelopera

O nowych lokalach użytkowych możemy dowiadywać się bezpośrednio od firm deweloperskich, które oddają je do użytku. To najlepsza szansa na zakup tego typu nieruchomości w najbardziej atrakcyjnej cenie. Dobrym przykładem jest firma APM development – Deweloper Warszawa, która oferuje atrakcyjne lokale w kilku lokalizacjach.

– Inwestycja Bartycka Residence przy ulicy Bartyckiej 63a

Ciche otoczenie pomiędzy ulicami Bartycką i Bluszczańską. Znajdziemy tam lokale w metrażach 31m kw oraz 52m kw. W otoczeniu znajduje się wygodny parking, sklepy oraz restauracje.

– Inwestycja Bartycka Residence II przy ulicy Bluszczańskiej 50 i 52

Przestronne lokale z dużymi witrynami okiennymi. Idealne nadają się na działalność biurową bądź handlowo-usługową. Dostępne metraże to 185m kw oraz 189m kw.

– Inwestycja Osiedle Bluszczańska przy ulicy Batalionu AK “Karpaty”

Osiedle znajduje się w części Łuku Siekierkowskiego. Jest to intensywnie rozwijający się obszar, w którym powstają kolejne osiedla mieszkaniowe.

– Inwestycja Osiedle Kondratowicza przy ulicy Kondratowicza 59

Budynek znajduje się na Targówki przy stacji metra “Kondratowicza”. W okolicy znaleźć możemy liczne sklepy oraz restauracje. Dostępne metraże lokali: 185m kw oraz 189m kw.

– Crystal Park Residence przy ulicy Białej Koniczyny 15

To unikatowa inwestycja znajdująca się w prestiżowej części Mokotowa. W bliskiej odległości znajdziemy szkoły, przedszkola, sklepy, galerie handlowe oraz inne obiekty.

– Lokale Inwestycyjne CPR przy ulicy Pory/Leśnej Jeżyny

Duże metraże lokali (193m kw oraz 218m kw) dają szerokie możliwości wykorzystania. Okolica jest bardzo bogata w różne obiekty użyteczności publicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top