ONDA – skuteczność i bezpieczeństwo zabiegu

modelowanie sylwetki

Chcesz wymodelować sylwetkę? Pozbyć się tkanki tłuszczowej z konkretnych rejonów ciała? A może zmniejszyć cellulit? W takim razie koniecznie dowiedz się, czym jest zabieg ONDA oraz dlaczego warto go wykonać.

Ćwiczysz, zdrowo się odżywiasz, a efektów albo nie widać, albo przychodzą one z wielkim trudem? Proces odchudzania nie jest łatwy i wie o tym każdy, kto choć raz chciał zrzucić nadprogramowe kilogramy. Co więcej, niekiedy aktywność fizyczna i dieta to za mało, aby uzyskać zadowalające rezultaty. Tym bardziej, że tkanka tłuszczowa jest oporna i schodzi stopniowo z całego ciała, a nie z wybranych rejonów. Dlatego procesowi odchudzania warto nieco pomóc, wspomagając się zabiegami oferowanymi przez medycynę estetyczną. Co więcej, pozwolą one nie tylko pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej, ale i poprawić jedność oraz elastyczność skóry.

ONDA – co to takiego?

System ONDA to innowacyjne urządzenie opracowane przez cenioną międzynarodową markę Deka. Wykorzystuje ona nowoczesne zdobycze technologii, które dowiodły swojej skuteczności w modelowaniu sylwetki oraz w walce z tkanką tłuszczową. Przełomowe okazało się zastosowanie tzw. mikrofal – Coolwaves. To właśnie dzięki nim można w całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny sposób dotrzeć do komórek tłuszczowych. Te, pod wpływem odpowiedniej częstotliwości fal, ulegają zniszczeniu, a następnie poprzez układu limfatyczny trafiają do wątroby, gdzie są metabolizowane, a następnie wydalane z organizmu wraz z moczem.

Technologia przynosi spektakularne efekty w redukowaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu sylwetki. Co więcej, skutecznie ujędrnia i uelastycznia skórę, a także jest niezwykle efektywnym zabiegiem anti-aging.

ONDA – redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki

Ten nowoczesny zabieg cieszy się niesłabnącą popularnością i każdego roku zyskuje nowych, zadowolonych klientów. Polecany jest wszystkim tym osobom, które walczą z miejscowo zlokalizowaną tkanką tłuszczową oporną na dietę i ćwiczenia, czyli np. z tłuszczem zlokalizowanym na boczkach, udach, ramionach, brzuchu, pośladkach, plecach czy nad kolanami. To również świetny zabieg dla tych, którzy chcą zmniejszyć obwody ciała i wymodelować sylwetkę.

Niezawodna w walce z cellulitem

Warto wiedzieć, że ONDA jest również skuteczna w walce cellulitem. Dzięki falom o odpowiednio dobranej częstotliwości, rozbija nagromadzone komórki tłuszczowe, które uciskają naczynia limfatyczne, doprowadzając do obrzęków oraz zastojów limfy. Dzięki temu poprawia krążenie, wygładza skórę oraz redukuje widoczność cellulitu.

Poprawia jędrność i elastyczność skóry

ONDA to także świetny zabieg zapobiegający utracie jędrności, o co nietrudno podczas procesu odchudzania, a także pomoc w walce z wiotką i pozbawioną elastyczności skórą. Jest to możliwe za sprawą wspomnianych fal. Te nie tylko są niezawodne w redukowaniu tkanki tłuszczowej, ale i pobudzają organizm do produkcji kolagenu i elastyny, czyli substancji odpowiadających za jędrną i napiętą skórę.

Kiedy można zdecydować się na zabieg?

Zabieg charakteryzuje się nie tylko skutecznością, ale i wysokim bezpieczeństwem. Dzięki temu ONDA może być wykonywana przez cały rok, bez obaw o poparzenia czy podrażnienia skóry. Co więcej, nie wymaga okresu rekonwalescencji, więc po zakończonym zabiegu możesz bez obaw wrócić do pracy i wykonywania innych codziennych zajęć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top