Nowoczesne osiedle na Tarchominie

osiedle tarchomin

Jeden, dwa, trzy a może cztery pokoje? Okna od strony południowo-zachodniej czy raczej północnej? Wspólna łazienka czy lepiej z oddzielnym WC? A balkon i taras? Jaką powinny mieć powierzchnię? Miejsce garażowe, piwnica, łatwa komunikacja z resztą miasta, bliskość sklepów i szkół, dostęp do placów zabaw… Jest naprawdę wiele rzeczy, na które zwracają uwagę osoby szukające mieszkania z rynku pierwotnego. Są jednak w o tyle pozytywnej sytuacji, że mają do dyspozycji lokale nowe, świeże, które mogą wykończyć wedle własnego uznania. A to dla wielu kupujących jest niezwykle ważne.

Nowoczesne, czyli jakie?

Kiedy ktoś decyduje się na zakup nowego mieszania, zwykle nie bazuje na kosztach ponoszonych w związku z inwestycją, ale na jej zaletach. Tutaj pierwszą rolę zaczynają odgrywać więc takie cechy jak nowoczesność osiedla, jego lokalizacja oraz bezpieczeństwo. Kupujący przykładają dużą wagę między innymi do:

– rozkładu nie tylko mieszkania, ale również mieszkań w klatce czy całym bloku

– ogrodzonego terenu, dostępności parkingów i garaży

– bliskości centrów handlowych, sklepów, instytucji publicznych

– dobrej komunikacji (w tym miejskiej)

– bliskości terenów zielonych, lasów, parków, placów zabaw dla dzieci, placów dla psów

– lokalizacji tras szybkiego ruchu, które mogłyby generować duży hałas

– możliwości zamówienia mieszkania pod klucz

Mieszkania na nowoczesnym osiedlu Tarchominie to inwestycja, która spełnia wymagania zdecydowanej większości kupujących.

Zróżnicowany metraż

Rozwijająca się urbanistycznie Warszawa staje przed coraz nowszymi wyzwaniami lokalowymi. Na rynku nieruchomości widać szczególną tendencję do zróżnicowanego metrażu poszukiwanych mieszkań. Klienci nie chcą się zamykać w ścisłej ramie wymarzonych 50 metrów, ale często szukają alternatywnych rozwiązań np. w postaci trzypokojowego lokalu o niewielkim metrażu. Albo wręcz przeciwnie, dwupokojowego apartamentu mierzącego nawet w okolicach 80 metrów. Różnorodność lokalowa w zakresie powierzchni sprzedawanych mieszkań zdecydowanie działa na korzyść dewelopera, ponieważ tym samym daje on swoim klientom możliwość ogromnego wyboru takiego mieszkania, którego naprawdę potrzebują.

Warto wybrać Tarchomin

Jako jedna z nowszych aglomeracyjnie dzielnic Warszawy Tarchomin (www.tarchomin.apm-development.com.pl) to przede wszystkim miejsce cechujące się dużym spokojem i ciszą w porównaniu z centralnymi obszarami stolicy. Wyróżnia je bliskość ośrodków handlowych (Galeria Północna), tras wylotowych poza miasto, ale również dużych i atrakcyjnych obszarów zielonych. To idealna dzielnica dla osób, które szukają nieco odpoczynku od codziennego zgiełku, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z doskonałej komunikacji i dojazdu do innych rejonów Warszawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top