Krzesła Biurowe Dla Wymagających

krzesla biurowe

W związku z panującą pandemią koronawirusa, wiele osób zostało oddelegowane do pracy zdalnej. Praca w trybie home office wymaga zorganizowania sobie odpowiedniego stanowiska. Jego kompletowanie powinniśmy zacząć od dobrego krzesła biurowego, które zapewni nam komfort i wygodę podczas pracy.

Jakie krzesło biurowe wybrać? Na co zwrócić szczególną uwagę? W dzisiejszym artykule odpowiemy na te oraz inne pytania.

Fotel fotelowi nierówny

W sklepach internetowych oraz na aukcjach bez trudu znajdziemy różnego rodzaju fotele biurowe w szerokim zakresie cenowym. Fotel obrotowy kupimy już od 150zł. Niestety jego jakość, komfort użytkowania oraz wpływ na zdrowie najczęściej pozostawiają wiele do życzenia. Zakup dobrego fotela biurowego powinniśmy potraktować jako inwestycję w swoje własne zdrowie. Chyba nie trzeba wspominać o tym jak bardzo obciążająca dla naszego kręgosłupa jest praca siedząca. Mając do dyspozycji wysokiej jakości krzesło biurowe możemy czuć się bezpiecznie i komfortowo bez obawy o późniejsze problemy z kręgosłupem.

Jaki fotel wybrać?

Profesjonalne sklepy z meblami biurowymi takie jak www.10chairs.pl oferują szeroki wybór nowoczesnych krzeseł nawet dla osób bardzo wymagających. Postanowiliśmy wybrać trzy, naszym zdaniem najlepsze krzesła biurowe, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie.

1. Krzesło biurowe Solution

Główną zaletą tego krzesła jest nowoczesny mechanizm synchroniczny o nazwie LP11. Umożliwia on wygodną regulację siedziska oraz możliwość jego blokady w kilku różnych pozycjach. Ponadto warto wspomnieć również o takich właściwościach jak: funkcja kołysania, możliwość blokady oparcia w różnych pozycjach, wygodna i łatwa regulacja oparcia, możliwość zastosowania zagłówka, wygodna regulacja wysokości przy pomocy pneumatycznego podnośnika, kółka przystosowane zarówno do powierzchni twardych jak i dywanowych.

2. Fotel Enjoy R HRMA ErgoHuman

To nowoczesne krzesło biurowe zapewniające niesamowity komfort użytkowania. Krzesło to charakteryzuje się m.in. aluminiowym podparciem, regulowanym zagłówkiem, mechanizmem synchronicznym zapewniającym swobodne kołysanie się a także regulację siły oporu oparcia. Fotel osadzony jest na podwójnie łączonych kółkach, przystosowanych do swobodnego poruszania się po powierzchniach twardych oraz dywanowych. Fotel Enjoy R HRMA ErgoHuman to doskonały wybór dla wymagających osób, które cenią sobie wysoką jakość materiałów oraz idealne dopasowanie do sylwetki.

3. Fotel Wau Reya

Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych foteli, Wau Reya posiada wygodną regulację głębokości oraz wysokości siedziska. Ponadto posiada tapicerowane siatką oparcie oraz mechanizm odchylania z możliwością blokady w kilku pozycjach. Fotel jest bardzo wytrzymały, a jego maksymalne obciążenie wynosi aż 130kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top