Auto zastępcze do nauki jazdy. Kto i kiedy może skorzystać?

auto-zastepcze-do-nauki-jazdy

Potrzebujesz samochodu zastępczego do nauki jazdy na czas naprawy uszkodzonego pojazdu? Nie wiesz kiedy i na jakich warunkach można wynająć samochód? Koniecznie przeczytaj artykuł do końca i poznaj odpowiedzi na te oraz inne pytania.

W 100% sprawne samochody są konieczne do funkcjonowania każdego ośrodka szkolenia kierowców. Niekiedy zdarzają się sytuacje, w których pojazd należący do właściciela danego ośrodka szkoleniowego ulega kolizji. Przy dłuższych naprawach może dojść do sytuacji, w których kursanci nie będą w stanie wyjeździć na czas wszystkich godzin zgodnie z założonym planem.

Na szczęście na rynku działają firmy, które oferują wynajem aut zastępczych do nauki jazdy

Takie rozwiązanie daje nam ogromny komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Kursanci mogą swobodnie kontynuować naukę jazdy bez przekładania terminów. Auto zastępcze zapewnia bezpieczną i bezstresową kontynuację działalności ośrodka szkoleniowego.

Jak wygląda wynajem auta zastępczego do nauki jazdy z OC sprawcy w praktyce?

Każdy, kto potrzebuje auta ze względu na szkodę i przestój pojazdu, może wynająć samochód w firmie specjalizującej się w tego typu usługach. Co więcej, wynajęcie samochodu do nauki jazdy jest darmowe. Koszty wynikające z najmu pojazdu zastępczego pokrywane są przez polisę ubezpieczeniową sprawcy kolizji. Najem pojazdu zastępczego przysługuje od dnia szkody do momentu kiedy możliwe jest ponowne korzystanie z samochodu po naprawie. Nie ma również konieczności, aby naprawiać swój pojazd w serwisie ASO. Można zrobić to w dowolnym warsztacie według własnego wyboru. Nawet w przypadku, gdy uszkodzony pojazd nie posiada aktualnego badania technicznego, istnieje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego. Wystarczy skontaktować się z odpowiednią firmą aby uzyskać pomoc.

Pojazd dostarczony na czas pod wskazane miejsce

Firmy takie jak Serwis 4L oferujące auto zastępcze do nauki jazdy, dostarczą pojazd pod wskazany adres tak szybko jak to będzie możliwe. To ogromna wygoda i komfort dla każdego właściciela ośrodka szkolenia kierowców, gdzie liczy się przede wszystkim wysoki profesjonalizm i ciągłość funkcjonowania działalności. Wynajem samochodu nie wiąże się z żadnymi ukrytymi kosztami, kaucjami bądź limitami kilometrów. Pojazdy dostępne są na terenie całego kraju. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top