Comodo Meble – Potrzeby Projekt Produkcja Realizacja Wsparcie

comodo meble

Oto podróż, do której Cię zapraszamy!

Comodo Meble to znana marka unikatowych, spersonalizowanych mebli. Klient, który do nas trafia, zostaje objęty kompleksową opieką specjalistów. Dajemy gwarancję wnikliwego wsłuchania się w potrzeby Klienta. Uważamy, że to jest powodem tego, że nie mamy niezadowolonych Klientów!

Co oferujemy?

Od lat zajmujemy się aranżacją wnętrz. Realizujemy projekty dla firm i osób indywidualnych. Stosujemy najnowsze trendy w meblarstwie. Głównie skupiamy się na trendach włoskich. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze meble spełniały wyobrażenia naszych Klientów. Pragniemy, aby tworzyły unikatowy charakter i elegancki design. Dlatego pracujemy na własnym parku maszynowym włoskiej firmy SCM Group. Ponadto nie odsprzedajemy naszych mebli salonom zewnętrznym. Nasz produkt to wynik ścisłej współpracy Klienta z naszymi specjalistami. Możesz go dostać tylko u nas!

Przez cały czas realizacji zamówienia, aż do jego finalnej akceptacji, nasz Klient ma możliwość dokonywania zmian i poprawek. Efekt końcowy zawsze jest skrojony na miarę jego potrzeb. Wykorzystując najnowsze rozwiązania techniczne i funkcjonalne, oferując bogatą ofertę materiałową i kolorystyczną, a także wieloletnie doświadczenie naszych architektów, stwarzamy możliwość realizowania nietuzinkowych i oryginalnych projektów.

Co nas inspiruje?

Nie ukrywamy, że inspirują nas przede wszystkim nasi Klienci. Ich emocje i zmysły. Sądzimy, że to stanowi o wyjątkowości naszych usług- skupienie na Kliencie i jego potrzebach. Naszą drugą ważną inspiracją są najlepsi włoscy designerzy i producenci mebli. Firma od 26 lat współpracuje  z nimi poprzez naszą drugą markę INTER COMODO. Co ważne realizujemy wyłącznie jednostkowe zamówienia, dzięki czemu możemy skupić się na jakości i oryginalności.

Dlaczego Comodo Meble?

Nasza praca to sztuka wypełniania przestrzeni ciepłem, nastrojami, charakterem, atmosferą. Comodo Meble oprócz pracy, jest też pasją i przyjemnością. Staramy się ubrać Państwa marzenia w odpowiednie materiały, formy, proporcje. Dopasowujemy najnowsze trendy w architekturze do oczekiwań. Chcemy, aby każdy nasz projekt był piękny i funkcjonalny. Niezależnie od skali prac możecie Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie, profesjonalizm i wykorzystanie szerokiego zaplecza, jakim dysponujemy.

Kreatywność naszych architektów jest do pozazdroszczenia! Nasi Klienci to doceniają!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top