Na Czym Polegają Licówki Porcelanowe?

licówki na zęby

W dzisiejszych czasach chcemy zrobić wszystko, aby o wiele lepiej zadbać o swój uśmiech. Wiele osób myśli, że ładnie wyglądające licówki porcelanowe, to kwestia poważnego problemu dyskomfortu występującego po ich założeniu na naszych zębach. Trzeba jednak pamiętać, że w dzisiejszych czasach stomatologia rozwinęła się do takiego stopnia, że nie odczujemy bólu ani żadnego dyskomfortu, gdy już faktycznie zdecydujemy się na zastosowanie takiego rozwiązania.

Dobre rozwiązanie kosmetyczne

Tak więc dzisiaj wizyta u dentysty w celu uzyskania ładnego uśmiechu nie jest tak naprawdę aż tak dużym problemem dla nas. Warto zwrócić uwagę na to, że współczesna medycyna estetyczna pozwala na zastosowanie różnego rodzaju licówek i to wszystko jest możliwe przy minimalnej ingerencji w sam ząb. Nowoczesne licówki o wiele lepiej radzą sobie z wypełnieniem wszystkich ubytków w naszych zębach. Tego typu rozwiązania bardzo często stosuje się również w przypadku przebarwień na zębach. Warto zauważyć, że wspomniane przebarwienia (na przykład osad po kawie), może być naprawdę trudny do usunięcia. Przy zastosowaniu licówki, wspomniany problem przestaje być dla nas kłopotliwy. Dzisiaj za tego typu opcją poprawy wyglądu naszych zębów przemawia przede wszystkim szybkość działania. Wszystkie niedoskonałości jakie pojawiają się na zębach, nie wymagają już od nas kilku wizyt u dentysty. W ten sposób z licówkami jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu i w ciągu jednej, góra dwóch wizyt wyeliminować problem na dobre. W praktyce założenie licówki nie wymaga nawet oszlifowania uszkodzonego zęba. Licówka jest na tyle cienka, że nie zmienia ona w znaczący sposób struktury naszego zęba.

Licówki to idealna korekta naszych zębów

Dzięki licówkom całość wygląda w 100% naturalnie, bez wykonywania żadnych dodatkowych zabiegów. Warto wiedzieć, że odpowiednio dopasowane licówki porcelanowe pozwolą nam zlikwidować niechciane szpary między zębami, które wcześniej były dla nas problemem kosmetycznym. Sami więc widzimy, że dzisiaj licówki pozwalają na swobodne rozjaśnienie czy wypełnienie zębów, bez konieczności dodatkowego zabiegu. Pozwala to ograniczyć koszty, co jednocześnie wpływa na komfort przy stosowaniu tego typu rozwiązań. W praktyce takie działania są dzisiaj uniwersalne i na pewno możemy na tym sporo zyskać, gdy już zastosujemy takie detale poprawiające nasz wygląd w praktyce. Z pewnością zdrowy uśmiech to dla każdego z nas podstawa, więc zadbajmy o nasze zęby już dzisiaj! Po więcej informacji warto udać się na stronę http://www.dentsm.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top