3 ciekawe modele – który wybrać? Narzuty azurowe

narzuta3

„Dom, to nie miejsce, w którym mieszkasz, ale miejsce gdzie ciebie rozumieją.”- Janusz Morgester

Pewnego razu, na języku angielskim nauczyciel wyjaśnił dwa pojęcia domu: pierwszym pojęciem jest dom, jako cztery zimne ściany, jako budowla; drugim pojęciem jest dom, w którym jest ciepło i rodzina, miłość i wszystkie wartości

Model narzut – narzuty ażurowe

Narzuty mogą być zupełnie jednokolorowe, a mogą i tworzyć bardzo bogaty wzór, połysk, dla osób odważnych. I jeśli jesteśmy osobami odważnymi, lubiącymi mocne rzeczy, extra bogato wysadzane rzeczy, to narzuty ażurowe, są idealnym rozwiązaniem. Nie zawsze proste, stonowane rzeczy są naszym atutem.

Mocny, ostry wzór, ciemny i jasny kolor w połączeniu, kwadraty mogą odmienić pokój, sypialnię lub salon. Pomieszczenia,  w których można zakochać się, tworząc nietypowe aranżacje wnętrza. A rynek serwuje niesamowite produkty, które jeszcze są odkrywane przez klientów, przez producentów.  Gdyż chcemy coraz to lepsze, coraz to nowsze rzeczy wprowadzać na rynek i szukamy drogich, ciekawych i nietypowych rzeczy, by je zakupić, wnieść do domu.

Narzuta Ażurowa Roma

Tu wystarczy spojrzeć na model Narzuta Ażurowa Roma, ma ona świetny wzór, zainspirowany Rzymem, słonecznymi Włochami. Choć to państwo egzotyczne, ma zupełnie inny klimat  niż Polska.

Model narzuty w kolorach białym, czarnym i szarym tworzy wizerunek Koloseum, gdzie rozgrywały się różne turnieje Rzymian.

Narzuta Jack

Kolejny model narzuta Jack w kolorach kremowym i brązowym ma solidny design. Materiał tworzy mocy i poważny charakter, bardzo rzuca się w oczy i podkreśla inne elementy wnętrza.

Duży rozmiar 220 * 240 cm pokrywa z każdej strony całe łoże, opadając na panele. W ten sposób ujmie inne elementy, tworząc optycznie duże pomieszczenie.

Moda na wnętrza w jednym kolorze

Podejmując się malowania mieszkania, warto zastosować jeden kolor, by wnętrza wszystkich pomieszczeń zachowały ten elegancki styl, dodało tego czegoś wnętrzu. Tak można ująć zakup elementów do domu, dekoracji do pomieszczeń. I tu sypialnia, która musi tworzyć ten obraz relaksu, wypoczynku po ciężkim, szalonym dniu z różnymi obowiązkami.

Designerska Narzuta Amber (170*210 cm)

Model ten ma styl nowoczesny i glamour. On jest bardzo stosowny, bez wzorów, kolorów, zupełnie srebrny lub szaro – popielaty. Materiał jest bardzo miękki w dotyku i ze spojrzenia już wiemy, że ma o ciepły Look.

Zastosowano w nim 100 %  poliester, nie jest to materiał nasączony chemikaliami, przyjazny dla alergików.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top