Dmuchane jacuzzi na imprezę — idealny pomysł na dobrą zabawę, relaks i odpoczynek

dmuchane jacuzzi

Relaks pośród masażu wodnego oraz ciepłej wody brzmi świetnie, zwłaszcza gdy na dworze panuje chłód. Dmuchane jacuzzi to z całą pewnością produkt, który nie tylko jest w pełni praktyczny, ale i również pozwala na dłuższą chwilę odprężenia. Dodatkowo uzupełniając nim wieczorne przyjęcie, można liczyć na stuprocentową satysfakcję gości. Jakie jeszcze zalety posiada dmuchane jacuzzi oraz ile kosztuje? Odpowiedź na pytania, włącznie z pozostałymi informacjami dla tego produktu znajduje się w poniższej treści. 

Czym jest dmuchane jacuzzi? — główne zalety na miarę najśmielszych oczekiwań 

Jest to nic innego jak wanna z hydromasażem, która zapewnia wypoczynek niezależnie od pory roku. Jej najważniejszą charakterystyczną cechą jest prostota i możliwość przestawiania w dowolne miejsce, dzięki czemu wcale nie trzeba gospodarować tylko i wyłącznie jednego miejsca w ogrodzie lub na tarasie. Pozostałymi zaletami dla nadmuchiwanego jacuzzi są między innymi: 

 • łatwy transport (lekka waga oraz mała objętość produktu przed jego rozłożeniem)
 • prostota w składaniu (adapter dołączony do zestawu pozwala na wygodne wypompowanie powietrza)
 • solidna konstrukcja (materiał zapewniający bezpieczeństwo i chroniący przed wypadkiem z jacuzzi podczas opierania się o ściankę pełną masą ciała)
 • załączona do zestawu pompa (bezproblemowo zasila dysze zarówno powietrzne, jak i wodne)
 • czujniki temperatury (automatycznie załączają prąd do podgrzewaczy, gdy tylko temperatura wody obniży się poniżej ustalonej normy)
 • panel sterujący (umożliwia pełną obsługę wanny z hydromasażem z poziomu jacuzzi bez konieczności wychodzenia)

Korzyści zdrowotne dmuchanego jacuzzi — sprawdzony sposób na zdrowie 

Wypoczynek i pełne odprężenie to główne aspekty tego produktu, natomiast decydują się na jego zakup, można wówczas liczyć również na szereg zalet dla organizmu, używając wbudowanego w jacuzzi hydromasażu, gdzie między innymi są to: 

 • sprawne dotlenienie narządów, 
 • uwalnianie hormonów szczęścia i lepsze samopoczucie, 
 • pobudzenie krążenia krwi i łagodzenie bóli stawów oraz napięć mięśniowych, 
 • przyśpieszenie metabolizmu oraz wspomaganie układu trawiennego, 
 • zmniejszanie poziomu stresu i przeciwdziałanie bezsenności. 

Ile kosztuje jacuzzi dmuchane i w jaki sposób o nie dbać? 

Wstępne ceny za taki produkt zaczynają się od kwoty 1000 zł, natomiast właściwa i dokładna cena zależy przede wszystkim od dodatkowych funkcji i materiałów, z jakiego wykonane jest jacuzzi. 

Jeśli chodzi o pielęgnację wanny z hydromasażem, wówczas należy pamiętać o rutynowej zmianie wody. Pozostałe czynności to w głównej mierze zakres czynności, takich jak mycie wanny, pełna dezynfekcja oraz czyszczenie lub zmiana filtra. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top