Najwyższej Jakości Chemia Budowlana – Gdzie Ją Znaleźć?

chemia budowlana

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek budowę bez wykorzystania produktów z szeroko pojętej kategorii chemii budowlanej. Dzięki ich użyciu możliwe jest prowadzenie prac w sposób efektywniejszy, a ich rezultaty są trwałe i solidne.

Istnieje obecnie wiele firm, które mają w swoim asortymencie tego typu produkty. Poszukując chemii budowlanej, lepiej jednak stawiać na sprawdzone produkty cenionych producentów. Zyskujemy wówczas pewność, że zakupione przez nas materiały wyróżniać się będą najwyższą jakością. Jedną z firm, która może nam je zaoferować, jest Grupa Selena. Co oferuje i dlaczego warto postawić na jej ofertę? Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Co trzeba wiedzieć o Grupie Selena?

Selena to globalny lider sprzedaży chemii budowlanej. Działaj od 1992 roku polska firma odniosła światowy sukces i stała się jednym z 4 głównych producentów piany montażowej. Jest to jednak przedsiębiorstwo o znacznie szerszej i różnorodnej ofercie, o której więcej piszemy poniżej.

Grupa Selena to obecnie 35 spółek prowadzących działalność aż w 17 krajach. Firma ta dynamicznie się rozwija, stale udoskonalając swoje receptury oraz unowocześniając procesy produkcji. Dzięki temu może poszczycić się zdobyciem wielu prestiżowych nagród. Bardzo istotną kwestią dla firmy jest zrównoważony rozwój. Siłą napędową są ludzie i wartości takie, jak innowacyjność, współpraca z użytkownikiem, przywództwo, odpowiedzialność.

Chemia budowlana i jej zastosowanie

Chemia budowlana znajduje obecnie zastosowanie na każdym etapie budowy czy prac remontowych. Dlatego też oferta Grupy Selena jest bardzo szeroka i rozbudowana. W asortymencie znajdziemy m.in. produkty do montażu okien i drzwi, ścian i sufitów, instalacji, kuchni i łazienek. Nie brakuje również rozwiązań, dzięki którym możemy skuteczniej wykonywać prace związane z wykonywaniem fundamentów, fasad, ociepleń, dachów, czy elewacji.

W katalogu produktowym polskiej marki znajdziemy szeroki wybór pianek poliuretanowych, klejów, uszczelniaczy oraz materiałów do izolacji. Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się też systemy do termoizolacji, systemy podłogowe oraz przeznaczone do ścian wewnętrznych. Słowem, niezależnie od tego, jakie prace wykonujemy – znajdziemy odpowiednie rozwiązania.

Dlaczego warto wybrać produkty Grupy Selena?

Oferowana przez firmę Selena chemia budowlana to najwyższej jakości produkty, tworzone z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu charakteryzują się doskonałymi parametrami, pozwalają na solidne i trwałe wykonanie prac budowlanych o różnym charakterze, a przy tym są wydajne i bezpieczne w użytkowaniu.

Nie bez znaczenia jest również ich przystępna cena. Co więcej, Grupa Selena to doświadczeni, wykwalifikowani profesjonaliści, którzy są w stanie zagwarantować klientom pomoc w wyborze produktów idealnie dopasowanych do ich potrzeb. Zaletą oferty Grupy Selena jest również szerokość jej oferty, dzięki czemu możemy nabyć w jednym miejscu całą chemię budowlaną, która będzie nam niezbędna podczas wykonywania prac.

Podsumowując, jeśli zależy nam na tym by chemia budowlana była wydajna, skuteczna w działaniu, bezpieczna, a przy tym wyróżniała się na plus ceną – warto sprawdzić ofertę Grupy Selena. Dzięki jej różnorodności każdy klient może znaleźć to, czego potrzebuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top