Lucide Lampy O Różnorodnym Designie

lampylucide-1024x683

Chociaż na charakter wnętrza składa się wiele różnych czynników, decydujący akcent zawsze powstaje w wyniku zastosowanego oświetlenia. Szczególnie w salonie ma ono wiele źródeł, które możemy dostosowywać do panującej okazji: romantycznego wieczoru we dwoje, rodzinnego spotkania czy relaksu z książką.

Lampy o różnorodnym designie pozwalają na kompletną aranżację salonu. Dobrym wyborem mogą być znajdujące się w ofercie Lampomat.pl wysokiej jakości lampy Lucide od belgijskiego producenta o ogólnoświatowej renomie. Designerskie lampy sprowadzamy specjalnie na Państwa zamówienie.

Jaką rolę odgrywa oświetlenie salonu?

W każdym domu oraz mieszkaniu salon to pomieszczenie, w którym spędzamy najwięcej czasu. Można zatem śmiało stwierdzić, że wystrój salonu może mieć istotny wpływ na nasze codzienne samopoczucie. Wszelkie wieczory i pochmurne dni możemy rozświetlić poprzez zastosowanie energii elektrycznej. Nie bez znaczenia pozostaje jednak dobór barwy oraz źródeł oświetlenia. W konkretny sposób zastosowane lampy mogą po ciężkim dniu pracy albo drażnić, albo koić nasze zmysły. Aby osiągnąć drugi, preferowany efekt, najlepiej postawić na wiele różnych źródeł oświetlenia. Rozproszone światło wprowadzi spokojną, naturalną aurę w salonie. Daje ono również szersze możliwości w dostosowywaniu do różnych sytuacji. Warto zatem zadbać nie tylko o sufitowe oświetlenie salonu, ale również lampy stojące oraz ewentualne kinkiety.

Czym wyróżniają się lampy Lucide?

Lampy Lucide, za pomocą których możesz zaaranżować oświetlenie swojego salonu, łączy innowacja oraz oszczędność energii elektrycznej. Oryginalne, różnorodne wzornictwo pozwoli Ci na dopasowanie preferowanych elementów oświetlenia do swoich indywidualnych preferencji. Do Twojego wyboru pozostają zarówno proste, klasyczne formy, jak i wizjonerskie, fantazyjne kształty. Dowolność dotyczy nie tylko samego designu lamp. W większości egzemplarzy masz także możliwość wkręcania żarówek w różnych wariantach, m.in. halogenowych, energooszczędnych oraz typu LED.

W linii Luicide lampy oryginalne wzornictwo idzie w parze z materiałami wysokiej jakości. Szeroka gama atrakcyjnych wizualnie lamp obejmuje lampy stojące oraz wiszące, ozdobne lampki nocne, a także kinkiety. Artystyczna i kunsztowna oprawa wprowadzi do Twojego salonu wyjątkową aurę. Wytworna stylistyka idzie w parze z zastosowaniem wielu wygodnych rozwiązań, takich jak dotykowe ściemniacze. Reguluj światło, dopasowując jego natężenie do swoich aktualnych potrzeb.

Lampy Lucide – garść inspiracji oświetleniowych

Jeśli pragniesz zrelaksować się w swoim salonie, w danym momencie zrezygnuj z oświetlenia sufitowego. Zamiast tego zapal lampki kierujące światło ku górze – łagodnie rozproszy się ono w pomieszczeniu, nie męcząc tym samym wzroku. Doskonale sprawdzą się także wszelkiego rodzaju klosze, które zmiękczają przechodzące przez nie światło. Ciekawe rozwiązanie może stanowić klosz na przykład w kolorze czerwonym, który nada konkretną barwę przenikającemu go światłu.

Minimaliści oraz zwolennicy wnętrz w stylu industrialnym koniecznie powinni zapoznać się ze znajdującymi się w naszej ofercie wiszącymi lampami Lucide o prostych, geometrycznych kształtach. Absolutny hit ostatnich lat to wielopunktowe lampy sufitowe wiszące na długich i cienkich przewodach, które są przymocowane do prostych, metalowych stelaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top